CSTCE13M0V53-R0
Manufacturer Part Number:
CSTCE13M0V53-R0
Manufacturer/Brand:
Murata Electronics
Part of Description:
CER RESONATOR SMD
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Resonators
Capacitance :
Features :
Frequency :
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
Height :
0.031" (0.79mm)
Impedance :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
3-SMD, Non-Standard
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)