CH11M00000S010
Manufacturer Part Number:
CH11M00000S010
Manufacturer/Brand:
TGS
Part of Description:
CERAMIC RES 11MHz 10pF SMD3213
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
TGS
Product Category :
Resonators
Capacitance :
10 pF
Features :
Built in Capacitor
Frequency :
11 MHz
Frequency Stability :
±0.3%
Frequency Tolerance :
±0.5%
Height :
0.039" (1.00mm)
Impedance :
40 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Package / Case :
3-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)