MOC5008SM
Manufacturer Part Number:
MOC5008SM
Manufacturer/Brand:
onsemi
Part of Description:
OPTOCOUPLER SCHMIT TRIG LP SMD
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
onsemi
Product Category :
Logic Output Optoisolators
Common Mode Transient Immunity (Min) :
Current - DC Forward (If) (Max) :
4mA
Current - Output / Channel :
50 mA
Data Rate :
1MHz