MOC5008SR2M
Manufacturer Part Number:
MOC5008SR2M
Part of Description:
OPTOCOUPLER SCHMIT TRIG LP SMD
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Current - DC Forward (If) (Max) :
4mA
Current - Output / Channel :
50 mA
Data Rate :
1MHz