DLW5ATH331MQ2L
Manufacturer Part Number:
DLW5ATH331MQ2L
Manufacturer/Brand:
Murata Electronics
Part of Description:
CMC 2.5A 2LN 330OHM SMD AEC-Q200
Stock Condition:
700
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Approval Agency :
Current Rating (Max) :
2.5A
DC Resistance (DCR) (Max) :
27mOhm
Features :
Filter Type :
Power, Signal Line
Height (Max) :
0.093" (2.35mm)
Impedance @ Frequency :
330 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Lines :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
50V
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Fair-Rite Products Corp.
    CMC 5A 2LN 60 OHM SMD
  • Fair-Rite Products Corp.
    CMC 5A 2LN 33 OHM SMD
    CMC 5A 2LN 230 OHM SMD
    CMC 5A 2LN 255 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200