SI5338B-B10086-GM
Manufacturer Part Number:
SI5338B-B10086-GM
Manufacturer/Brand:
Skyworks Solutions, Inc.
Part of Description:
IC CLOCK GENERATOR QUAD 24QFN
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Application Specific Clock/Timing
Differential - Input:Output :
Digi-Key Programmable :
Not Verified
Frequency - Max :
Input :
Main Purpose :
Mounting Type :
Number of Circuits :
Operating Temperature :
Output :
Package / Case :
PLL :
Product Status :
Active
Ratio - Input:Output :
Supplier Device Package :
Voltage - Supply :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    OVERMOLDED 375MA FUSE FOR GAS ME
    OVERMOLDED 750MA FUSE FOR GAS ME
    OVERMOLDED 250MA FUSE FOR GAS ME
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD