70T3599S200BCG
Manufacturer Part Number:
70T3599S200BCG
Manufacturer/Brand:
Renesas Electronics Corporation
Part of Description:
IC SRAM 4.5MBIT PAR 256CABGA
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Product Category :
Memory
Access Time :
3.4 ns
Clock Frequency :
200 MHz
Memory Format :
SRAM
Memory Interface :
Parallel
Memory Organization :
128K x 36
Memory Size :
4.5Mbit
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
256-LBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
256-CABGA
Technology :
SRAM - Dual Port, Synchronous
Voltage - Supply :
2.4V ~ 2.6V
Write Cycle Time - Word, Page :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR