L148A26-4-3-3WA3
- Manufacturer Part Number:
- L148A26-4-3-3WA3
- Part of Description:
- BATTERY PACK LI-ION 14.8V 18650
- Stock Condition:
- 244
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Capacity :
- 2.6Ah
- Size / Dimension :
- 2.80" L x 0.70" W x 2.70" H (71.1mm x 17.8mm x 68.6mm)
- Structure :
- Side to Side, 1 Row x 4 Cells
- Termination Style :
- Wire Leads with Connector
- Voltage - Rated :
- 14.8 V