FDV18-250Q
Manufacturer Part Number:
FDV18-250Q
Part of Description:
FEMALE DISCONNECT VINYL 1=1PC
Stock Condition:
801
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Color :
Red
Length - Overall :
0.870" (22.10mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)