DNFR14-250B-L
Manufacturer Part Number:
DNFR14-250B-L
Part of Description:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Stock Condition:
648
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Color :
Blue
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)