BSCH000603031N5S00
- Manufacturer Part Number:
- BSCH000603031N5S00
- Part of Description:
- FIXED IND 1.5NH 430MA 130MOHM SM
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Current Rating (Amps) :
- 430 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 130mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 10GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.013" (0.33mm)
- Inductance :
- 1.5 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 MHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Q @ Freq :
- 4 @ 100MHz
- Size / Dimension :
- 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
- Tolerance :
- ±0.3nH