CM7060N102R-10
- Manufacturer Part Number:
- CM7060N102R-10
- Part of Description:
- CMC 3A 2LN 1.02KOHM SMD
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Current Rating (Max) :
- 3A
- DC Resistance (DCR) (Max) :
- 17mOhm
- Height (Max) :
- 0.150" (3.80mm)
- Impedance @ Frequency :
- 1.02 kOhms @ 100 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 80V