PWR6327NR200J
- Manufacturer Part Number:
- PWR6327NR200J
- Part of Description:
- RES 0.2 OHM 5% 3W 6327
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Height - Seated (Max) :
- 0.268" (6.80mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 275°C
- Power (Watts) :
- 3W
- Resistance :
- 200 mOhms
- Size / Dimension :
- 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±150ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%