719A-00/48
Manufacturer Part Number:
719A-00/48
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 27.30mm x 31.12mm
Termination :
Quick Connect - 0.189" (4.8mm)