GRT3195C2A562JA02J
Manufacturer Part Number:
GRT3195C2A562JA02J
Part of Description:
CAP CER 5600PF 100V C0G 1206
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.