MNHU18-250DFIK
Manufacturer Part Number:
MNHU18-250DFIK
Part of Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Stock Condition:
888
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Color :
Red
Contact Material :
Brass
Gender :
Female
Length - Overall :
1.200" (30.48mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)