MNHU10-250DMIK
Manufacturer Part Number:
MNHU10-250DMIK
Part of Description:
CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Color :
Yellow
Contact Material :
Copper
Gender :
Male
Length - Overall :
1.200" (30.48mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)