E20/10/6-3C90-A160
Manufacturer Part Number:
E20/10/6-3C90-A160
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Height :
0.402" (10.20mm)
Length :
0.787" (20.00mm)
Material :
3C90
Supplier Device Package :
E 20 x 10 x 6
Tolerance :
Width :
0.232" (5.90mm)