E20/10/5-3C94-G100
Manufacturer Part Number:
E20/10/5-3C94-G100
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Height :
0.394" (10.00mm)
Length :
0.815" (20.70mm)
Material :
3C94
Supplier Device Package :
E 20 x 10 x 5
Tolerance :
Width :
0.209" (5.30mm)