CPD1415B-220M
- Manufacturer Part Number:
- CPD1415B-220M
- Part of Description:
- HIGH CURRENT INDUCTORS FOR AUDIO
- Stock Condition:
- 530
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Current - Saturation (Isat) :
- 6.9A
- Current Rating (Amps) :
- 6.8 A
- DC Resistance (DCR) :
- 17.1mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.630" (16.00mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Vertical, 4 PC Pin
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.610" L x 0.551" W (15.50mm x 14.00mm)
- Supplier Device Package :
- Vertical, 4 PC Pin
- Tolerance :
- ±20%