CLF6045NIT-471M-D
Manufacturer Part Number:
CLF6045NIT-471M-D
Part of Description:
FIXED IND 470UH 280MA 1.56OHM SM
Stock Condition:
348
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Current - Saturation (Isat) :
280mA
Current Rating (Amps) :
280 mA
DC Resistance (DCR) :
1.56Ohm Max
Height - Seated (Max) :
0.189" (4.80mm)
Inductance :
470 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension :
0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD