FF03P1203P41292
- Manufacturer Part Number:
- FF03P1203P41292
- Manufacturer/Brand:
- Enerdoor
- Part of Description:
- LINE REACTOR 230V 3.5A
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Enerdoor
- Product Category :
- Accessories
- Accessory Type :
- AC Line Reactor
- For Use With/Related Products :
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 230V, 559W, 3.5A, 3.12mH