FF033P501P10978
- Manufacturer Part Number:
- FF033P501P10978
- Manufacturer/Brand:
- Enerdoor
- Part of Description:
- LINE REACTOR 480V 1.1A
- Stock Condition:
- 5
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Enerdoor
- Product Category :
- Accessories
- Accessory Type :
- AC Line Reactor
- For Use With/Related Products :
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 480V, 373W, 1.1A, 33.5mH